ימי הרשמה אחרונים לאוניברסיטת החלל הבינלאומית בישראל

תוך פחות משלושה חודשים, למעלה ממאה סטודנטים ישתתפו באוניברסיטת החלל הבינלאומית ה- 29, אשר השנה מתארחת לראשונה בישראל, בטכניון שבחיפה.
שתף: 
  • isu-front_0.jpg

    כרזת אוניברסיטת החלל הבינלאומית 2016
בעלי תואר עם זיקה לתחומי החלל השונים, המעוניינים להרחיב אופקים, ליצור קשרים ולהיכנס לתחום, מוזמנים להירשם עד ה- 30 באפריל לאוניברסיטת החלל הבינלאומית ה- 29, המתארחת בישראל לראשונה. 
 
אוניברסיטת החלל הבין-לאומית נחשבת כיום למוסד המוביל והמתקדם בעולם ללימודי חלל ומדי שנה מקיימת את לימודיה בעיר אחרת בעולם. האוניברסיטה מרכזת את מנהיגי החלל העתידיים מכ- 40 מדינות ובתכנית הלימודים בת תשעה שבועות לוקחים חלק המדען הראשי של נאס"א, נציגי סוכנות החלל האירופאית, אסטרונאוטים ומומחי אקדמיה אשר יחד יוצרים את רשת שיתופי הפעולה העתידיים בחלל. תוכנית הלימודים הינה רב-תחומית ומשלבת מגוון רחב של נושאים במדעי החלל והנדסת טכנולוגיות חלל, יישומי חלל באוריינטציה ניהולית, עסקית ומשפטית ועוד. מדי שנה שולחת סוכנות החלל הישראלית במשרד המדע מספר נציגים ישראליים להשתתף בתכנית הלימודים היוקרתית ושיאה של ההשתתפות הישראלית תגיע לשיא עם אירוח האוניברסיטה במכון אשר בטכניון בקיץ 2016. 
 
השנה יחשפו המשתתפים למגוון שיעורים ופעילויות, וגם מפגשים עם באז אולדרין (אסטרונאוט משימת אפולו 11 שנחתה לראשונה על הירח), רונה רמון (אלמנתו של האסטרונאוט הישראלי הראשון, אילן רמון) ושורה של מדענים מובילים בתחום.

אולי תאהבו גם

{{new.img.alt}}
{{new.start}}
{{new.body}}