קונגרס דור החלל SGC 2016

08.10.2015 עד 10.10.2015
שתף: 
המועצה המייעצת של דור החלל (SGAC- Space Generation Advisory Council) הוא ארגון לא ממשלתי עולמי שמטרתו ייצוג סטודנטים ואנשי מקצוע צעירים העוסקים בתחומי החלל מול האו"ם, סוכנויות החלל, התעשייה והאקדמיה. החברות בארגון הינה בחינם ומתאפשרת לכל סטודנט או איש מקצוע מתחת לגיל 35 העוסקים ומתעניינים בחלל. פעילות הארגון מתקיימת לאורך כל השנה וכוללת דיונים מקוונים, פגישות מקומיות ואירועים בינלאומיים.
 
הכנס המרכזי של הארגון (SGC-Space Generation Congress) מתקיים באופן מסורתי בסמוך לכינוס האסטרונאוטי הבינ"ל (IAC) בחודשים ספטמבר-אוקטובר. השנה ה-IAC יתקיים בירושלים ולכן גם ה-SGC15 יתקיים במוזיאון המדע ע"ש בלומפילד בירושלים בתאריכים 8-10.10. הכנס מתקיים במתכונת של סדנה ומורכב ברובו מקבוצות עבודה הדנות בנושאים אקטואליים מעולם החלל יחד עם הרצאות אורח של מומחים מתחומים שונים בעולם החלל. תוצרי קבוצות העבודה מוצגים באו"ם וכן בכנסים ובמאמרים מדעיים. השנה הקבוצות ידונו במדיניות חלל, תקשורת לוויינית, יזמות חלל וכן חקר החלל בנוסף, יתקיימו בכנס מספר הרצאות של בכירים מארגוני חלל מובילים, ערב גאלה בהשתתפות ובתמיכה של גופים מובילים בתעשיית החלל ופעילויות נוספות.
 
כנס ה-SGC15 הינו הזדמנות מצוינת להתקדם בתעשיית החלל הבינלאומית, פיתוח קשרים אישיים ועסקיים עם מקצוענים צעירים מכל רחבי העולם, להכיר מקרוב בכירים בתעשיית החלל וכן להיחשף לפעילותו של ארגון ה-SGAC ולתמיכה אותה הוא מעניק לצעירים העוסקים בחלל בתחילת דרכם.
 
לעיון בתוכנית קונגרס דור החלל לחצו כאן>>
 
כיצד נרשמים
בכדי להירשם יש להיות חבר בארגון ה-SGAC. ההרשמה לארגון היא חינמית ואורכת מספר דקות בקישור למטה. 
בתום תהליך ההרשמה ניתן להגיש בקשה להשתתף בכנס ה-SGC15 בעמוד של הכנס (קישור למטה).
 
שימו לב: מספר המשתתפים בכנס מוגבל כך שהבקשות להשתתפות נשקלות. במידה והתקבלתם תקבלו על כך הודעה עם הפרטים אודות השלמת ההרשמה והתשלום עבור הכנס.
עלות הכנס היא 180 יורו (לסטודנטים: 140 יורו) בהרשמה מוקדמת (עד ה-31/7) וכוללת השתתפות בכל אירועי הכנס וארוחות במהלך ימי הכנס. פרטים נוספים בלינק ההרשמה.
לפרטים נוספים ניתן לפנות אל שני נציגי הארגון בארץ:
יבגני צודיקוביץ'- yevgeny.tsodikovich@spacegeneration.org
 
 
כתובת: מוזיאון המדע ע"ש בלומפילד, שדרות המוזיאונים, ירושלים, 91904